8 stycznia sejmowa dyskusja na temat szczepień z udziałem prof. Chistophera Exleya

8 stycznia w Sejmie o godzinie 10:00 odbędzie się posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych. Podczas spotkania będą omawiane najnowsze badania na temat aluminium i bezpieczeństwa szczepień ochronnych. W spotkaniu weźmie udział prof. Christopher Exley (Keele University).

Mogę chyba zdradzić, że będą też inni goście z Europy. Pokażemy dowody, badania, które powinny spowodować trzęsienie ziemi ? Będziemy rozmawiali o tym, co tak naprawdę jest w szczepionkach. Jak mówi Jaro, zdejmiemy gacie polskim „ekspertom” o ile będą mieli odwagę przyjść i skonfrontować swoje mądrości z prawdziwą Evidence Based Medicine…

– zaprasza na posiedzenie na swojej facebookowej stronie poseł Paweł Skutecki. https://www.facebook.com/SkuteckiPawel/posts/1073243002855100 Dodał też w komentarzu:

 Nasz główny gość trzydzieści lat zajmuje się badaniem aluminium. Tego którego zdaniem ministra Pinkasa nie ma w szczepionkach, choć ich producenci twierdzą inaczej ? Bądźcie gotowi.

Kim jest profesor Christopher Exley?

Jest członkiem Królewskiego Towarzystwa Biologicznego; profesorem chemii bionieorganicznej na Uniwersytecie Keele w Wieliej Brytanii.

Rozważaniami dotyczącymi toksyczności glinu zajmuję się przez trzydzieści pięć lat. To dzieło mojego życia. Zanim zakończyliśmy nasze ostatnie badania nad glinem w tkance mózgowej przy autyzmie, z pewnością nie dostrzegałem bezpośredniej roli szczepionkowych adiuwantów aluminiowych w autyzmie. Brakującym ogniem okazał się mechanizm w którym mózg wystawiony był na ostrą ekspozycję na glin, taką jak w przypadku encefalopatii dializacyjnej wywołanej glinem. To brakujące ogniwo dostarczyły komórki prozapalne, niektóre pochodzące z krwi i limfy, silnie obciążone ładunkiem glinu w tkance mózgowej w autyzmie. Wszyscy tolerujemy toksyczność adiuwantów aluminiowych ze szczepionek. Niestety, u części z nas mających predyspozycje, toksyczność adiuwantów aluminiowych prowadzi do zachorowania, w odróżnieniu od ich tolerowania, i to może powodować autyzm.
Autyzm jest chorobą i nie jest nieunikniony. (…)

– pisze o sobie we wstępie do książki „Jak zakończyć epidemię autyzmu?” autorstwa J.B. Handley.

Więcej o badaniach prof. Exleya można przeczytać na polskim blogu w artykule pt. Aluminium w mózgu osób autystycznych ? prof. Chris Exley

https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/12/15/aluminium-w-mozgu-osob-autystycznych-prof-chris-exley/