3 listopada 2021 – ŚWIATOWY MARSZ

Ludzie na całym świecie protestują przeciwko utracie wolności, nielegalnym nakazom i tyrańskim zapędom rządu.

Marsze w Polsce.

Grudziądz – 3 listopada Rynek Główny 17.00

Poznań – 3 listopada Stary Rynek 17.00

Zgloś miasto i przyslij zdjęcia z wydarzenia stopsegregacji@gmail.com

Children’s Health Defense i STOP NOP przyłącza się do obywateli, którzy 3 listopada wezmą udział w ogólnoświatowym marszu, aby domagać się powrotu do wolności i zasad demokracji.

Przez ostatnie 1,5 roku epidemii byliśmy bombardowani. A teraz nasze miejsca pracy, środki do życia, edukacja naszych dzieci i sposób życia są zagrożone, ponieważ odmawiamy przyjęcia zastrzyku narzuconego przez rząd i pracodawcę.

Zwolnienia religijne i odroczenia medyczne są odrzucane, ale to i tak pozorny wybór. Od kiedy to ktoś potrzebuje zwolnienia albo odroczenia, aby skorzystać z osobistego prawa do odmowy przyjęcia obcej substancji, wstrzykiwanej do swojego ciała przez rząd?

Amerykanie i obywatele świata muszą powstać, wyjść i powiedzieć po prostu NIE.

Children’s Health Defense zachęca do regularnych, zaplanowanych marszów, podczas których obywatele, zbierają się wspólnie i potężnym głosem wyborczym, mówią nie i wywierają presję.  

Children’s Health Defense oraz nasze stanowe i międzynarodowe oddziały łączą się z obywatelami i organizacjami z całego świata, aby wspólnie wziąć udział w ŚWIATOWYM MARSZU 3 listopada.

„Żaden rząd w historii nigdy nie oddał władzy w obliczu braku żądania” – powiedział Robert F. Kennedy, Jr, przewodniczący  i główny doradca zarządu CHD (Children’s Health Defense). „Musimy powiedzieć rządom i ich przyjaciołom z technokracji, klubowi miliarderów z Doliny Krzemowej, mediom głównego nurtu i przemysłowi farmaceutycznemu, że nie będziemy dłużej tolerować deptania przez nich naszych praw”.

ŚWIATOWY STRAJK jest wezwaniem do globalnego zamknięcia firm i protestowania przeciwko tym bezprawnym nakazom oraz uczczenia prawa człowieka.

Obywatele na całym świecie, prosimy was o zjednoczenie się w obronie wolności i dokonanie aktów obywatelskiego nieposłuszeństwa, aby wyrazić swoje zdanie: żadnych masek, żadnych szczepionek, żadnych testów. Żadnego przymusu. Żadnych nakazów.

„Zniewalające nakazy dotyczące tandetnie przetestowanych produktów medycznych i paszporty segregacyjne naruszają międzynarodowe prawa człowieka” – powiedziała prezes CHD (Children’s Health Defense) i główny radca prawny Mary Holland. „Potrzebujemy odważnych obywateli, którzy pokojowo odmówią podporządkowania się bezprawnym i nieetycznym dekretom, które przez ostatnie półtora roku zostały dopuszczone i przeważały nad indywidualnymi prawami i wolnościami. Te dni się kończą. Nie będzie tradycyjnego biznesu, dopóki segregacyjna i przymusowa polityka medyczna wprowadzona przez władze nie skończy się raz na zawsze.”

Nagłówki: tysiące miast w Ameryce i na całym świecie zatrzymują się w miejscu, podczas gdy lekarze, pielęgniarki, pedagodzy, ratownicy medyczni, policjanci, strażacy – wszyscy wychodzą walczyć o wolność.

Gdzie to się odbędzie? Organizatorzy społeczni planują masowe zgromadzenia ludzi w pokojowym niepodporządkowaniu się, które odbędą się w obszarach wysokiego narażenia w wielu miastach i stanach. Sprawdź tutaj lokalizacje i szczegóły. Jeśli nie widzisz takiego wydarzenia w swojej okolicy, skontaktuj się z innymi członkami swojej społeczności, aby je zaplanować. Wybierz miejsce, do którego łatwo się dostać i które może być widoczne dla wielu osób.

Zachęć wszystkich, których znasz, aby się przyłączyli. Powiedz im, aby odmówili stawienia się w pracy, wzięli zwolnienia lekarskie i zabrali dzieci ze szkoły. Zbierzcie się razem, aby współpracować z jak największą liczbą grup w waszej społeczności, którym zależy na wolności i naszym prawie do wyboru tego, co trafia do naszych ciał.

Podziel się wideo od przewodniczącego Children’s Health Defense, Roberta F. Kennedy Jr, aby zachęcić wszystkich, których znasz, do wzięcia udziału w akcji. 

Transkrypcja filmu:

?Cześć wszystkim, tutaj Robert F. Kennedy Jr z  Children’s Health Defense. Żaden rząd w historii nigdy nie oddał władzy w obliczu braku żądania. Więc 3 listopada my wystosujemy to żądanie. To jest dzień w którym chcemy, żebyś to Ty do nas dołączył w wielkim międzynarodowym marszu. Nie siedź w domu, wstań z kanapy i dołącz do nas na ulicach. Musimy powiedzieć rządom i ich przyjaciołom z technokracji, klubowi miliarderów z Doliny Krzemowej, mediom głównego nurtu i wszystkim ich sojusznikom z przemysłu farmaceutycznego, że nie będziemy dłużej tolerować deptania naszego prawa do wyrażania się, naszej wolności słowa, naszego prawa do szacunku, naszego prawa do własności, naszego prawa do procesu przed bezstronną ławą przysięgłych, ani żadnych innych praw, które nam ukradli w ciągu ostatnich lat. 3 listopada zaczynamy ofensywę, żeby odzyskać nasze prawa. Dołącz do nas na ulicach. Children’s Health Defense, 3 listopada, Międzynarodowy Marsz. Dziękuję?

Stąd https://childrenshealthdefense.org/action/childrens-health-defense-joins-citizens-for-worldwide-walkout-on-november-3-to-demand-a-return-to-freedom-and-democratic-principles/