Oświadczenie w sprawie aktów przemocy i cenzury

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP odcina się od wszelkich aktów przemocy i agresji. Apelujemy do wszystkich, żeby nie ulegać licznym prowokacjom, które mają na celu pokazać sceptyków „szczepionkowo – pandemicznej” polityki władz globalnych, krajowych i lokalnych w złym świetle.

Sami doświadczamy agresji medialnej oraz fizycznej np. od policji 24.10.2020, gdy podczas „Marszu o Wolność” za żądanie otwartej i wolnej debaty z lekarzami oraz naukowcami na temat nieuzasadnionego ograniczania podstawowych praw, odebrano wolność prawie 300 pokojowo manifestującym osobom. Potwierdza to ponad 100 wyroków Sądu Rejonowego Warszawa Śródmieście.

Cenzura w mediach publicznych, prywatnych oraz internecie, powoduje gwałtownie narastający sprzeciw wobec polityki władz.

Apelujemy do osób sprzeciwiających się obostrzeniom oraz nie zgadzających się na politykę dezinformacji o liczny udział w pokojowych manifestacjach. Najbliższa o nazwie „Śląski Marsz Wolności” odbędzie się 7 sierpnia 2021 r. w Katowicach o godz. 12:00 na Rynku.

Apelujemy również do władz naszego kraju o natychmiastowe zaprzestanie odbierania wolności słowa, o przekazywanie pełnych, przemilczanych przez media, informacji o ryzyku preparatów szczepionkowych oraz dopuszczenie do głosu krytyków programów wyszczepiania i narzuconych obostrzeń. Specjalistów wskaże Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców, Ordo Medicus oraz grupa C19.

Żądamy merytorycznej debaty! Żądamy wycofania się z dyskryminującej segregacji i planów kolejnego lockdownu! Już dosyć ofiar obostrzeń i cenzury!

Justyna Socha
Piotr Jawornik