Protest przeciw przymusowi szczepień – relacja i nowe zdjęcia

Galeria

_DSC8677 _DSC8652 _DSC8669 _DSC8681 _DSC8663

Tysiące polskich rodzin terroryzowanych przez wykonawców przymusu szczepień, protestowało na ulicach Warszawy

3 czerwca 2017 r. na ulicach Warszawy manifestowało 10 000 tysięcy Polaków – dorosłych i dzieci – w proteście przeciw nieludzkiemu traktowaniu. W tym dniu odbył się Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień. Frekwencja przekroczyła wszelkie oczekiwania, bo spodziewalismy się kilkuset osób. Rodziny z całej Polski żądały zniesienia przymusu upominając się o prawa rodziny, człowieka i dziecka, wskazując na ignorowanie powikłań poszczepiennych i niekontrolowany wpływ przemysłu farmaceutycznego na system ochrony zdrowia.

Dziesiątki ?czerwonych kartek? ze zdjęciami i imionami dzieci poszkodowanych i zabitych przez powikłania szczepień, tablic i transparentów z hasłami, białe parasolki z logo STOP NOP. ? Rodzicu! Obserwuj swoje dziecko po szczepieniach! – Dziecko nie jest własnością urzędników! ? Radziwiłł musi odejść! ? Sanepid na smyczy koncernów farmaceutycznych ? czytali mijający protest przypadkowi przechodnie wzdłuż trasy marszu, który przeszedł Marszałkowską, Królewską i Krakowskim Przedmieściem na plac Zamkowy.

Oburzenie, ale też wielka nadzieja, gdy zdaliśmy sobie sprawę jak wielu nas przestało się bać i wyszło na ulicę manifestując swój sprzeciwu wobec stosowanego przeciw nam terroru.

Gdzie są media? Dosyć kłamstw! ? krzyczały tysiące osób. Korporacyjne media przemilczały to wydarzenie. Szczególnie oburzył nas brak informacji w mediach publicznych, chociaż przecież reporterzy TVP Info nagrywali rozmowy z uczestnikami marszu.

Protest zaczął się pod Ministerstwem Zdrowia gdzie Agnieszka Kutyłowska ze STOP NOP odczytała wezwanie do usunięcia naruszeń prawa, informując, że każdego miesiąca do Stowarzyszenia zgłaszają się dziesiątki osób poszkodowanych z terenu całego kraju, wobec których w placówkach zdrowia stosowane są praktyki kwalifikowane jako czyny karalne. http://stopnop.com.pl/wezwanie-do-usuniecia-naruszen-prawa-przez-ministra-zdrowia/

?Polscy rodzice będą mieli prawo wyboru, bo najlepiej znają swoje dzieci?  – to słowa Pani Premier Beaty Szydło, wypowiedziane w expose po zwycięskich wyborach. Mówiła też o tym, jak ważny jest rozwój polskich rodzin. Zapewniała, że rząd stawia na politykę prorodzinną i pronatalistyczną by przełamać zapaść demograficzną, a planowaną przez nowy rząd politykę społeczną opisała dwoma kluczowymi słowamirodzina i sprawiedliwość. ?Nasz rząd będzie bardzo wspierał polskie rodziny, to jest jeden z tych priorytetów, które wszyscy politycy, wszyscy siedzący na tej sali, powinniśmy wziąć sobie do serca. Polskie rodziny są bardzo ważne. Rodzinom, nie tylko młodym, potrzebna jest praca i godna płaca, mieszkania i dobra opieka zdrowotna.? ? słyszeliśmy z jej ust. Blisko półtora roku po obietnicach Pani Premier, 3 czerwca 2017 r. na ulice Warszawy wyszło 10 000 tysięcy polskich matek, ojców, babć i dziadków z dziećmi i wnukami, w proteście przeciw realizowanemu w Polsce przymusowi szczepień noworodków, niemowląt i dzieci. Przybyli z całej Polski, aby zademonstrować swoje rozczarowanie, smutek, gniew i niezgodę na nieludzkie traktowanie i okrucieństwo wobec polskich rodzin, polskich dzieci, ze strony wykonawców aparatu zaangażowanego w realizację przymusu.

Pani Premier! Prosimy Panią o osobiste spotkanie i rozmowę z przedstawicielami Stowarzyszenia ?STOP NOP? reprezentującego rodziców poszkodowanych dzieci. Niech raz na zawsze skończy się systemowa przemoc wobec polskich rodzin.  List otwarty do Pani Premier pt. Czy faktycznie ?polscy rodzice będą mieli prawo wyboru?? można poprzeć na portalu zmienmy.to http://zmienmy.to/petycja/polscy-rodzice-beda-mieli-prawo-wyboru/

Justyna Socha

_DSC8676 _DSC8607 _DSC8656 _DSC8658 _DSC8597 _DSC8682 _DSC8590 _DSC8596 _DSC8632 _DSC8685 _DSC8628 _DSC8640 _DSC8592 _DSC8662 _DSC8606 _DSC8576 _DSC8513 _DSC8581 _DSC8548 _DSC8578 _DSC8543 _DSC8544 _DSC8507 _DSC8566 _DSC8549 _DSC8569 _DSC8567 _DSC8532 _DSC8530