II MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

II MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ ? 2 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 ? WARSZAWA

Czy pozwolisz żeby karano rodziców za troskę o dzieci? Za obronę ich zdrowia i życia odbierano im prawo do decyzji dyktowanej ich dobrem? To się dzieje teraz w Europie i na całym świecie!Świadczy o tym boleśnie historia Alfiego Evansa okrutnie zgładzonego przez medyczną tyranię. Nikt nie może się czuć bezpieczny w starciu z urzędowymi procedurami opartymi na nieludzkiej ideologii i fałszywych statystykach.

Dyskryminacja, wysokie kary finansowe, nasyłanie policji, próby odbierania  dzieci, uwięzienie w szpitalu?

Odpowiedzialni za to są ludzie, którym z łatwością przychodzi szafować cudzym życiem. W imię tego, co nazywają zdrowiem publicznym i rzekomą solidarnością społeczną ? bez skrupułów odbierają wolność innym ludziom, mając w pogardzie ich podstawowe prawa.

Ilu tragedii trzeba, aby ludzie zrozumieli, że ludzka wolność i godność, a nie przymus, który je narusza, są fundamentem dobra nas wszystkich. Dobro ogółu nie istnieje bez dobra jednostki.

Dlatego właśnie tak bardzo potrzebna jest Wasza siła. Ta siła, którą pokazaliście rok temu gdy przez Europę i świat orzetoczyły się wielotysięczne protesty! Której nie można było przemilczeć i nie dostrzec!

Tej siły potrzebuje teraz nie tylko rodzina Alfiego i inne doświadczone powikłaniami szczepień, które stały się ofiarami bezwzględności i bezduszności urzędników medycznych!

Tej siły potrzebujemy teraz wszyscy!

Każdy z nas może się znaleźć na ich miejscu! Jeśli my nie staniemy w ich obronie, kto będzie bronić nas?!

Twoja obecność może zmienić bieg historii. Jakiego chcesz zakończenia?

Dołączcie w swoim kraju koniecznie!

2 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 w Warszawie i na całym świecie odbędzie się II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. W tym samym czasie obchodzony jest światowy Dzień Świadomości Powikłań Poszczepiennych!

Do chwili obecnej udział potwierdziło 16 państw mi.n. Włochy, Francja, Niemcy, Bułgaria, Słowenia Czechy i Australia. 

Protest będzie również kulminacją zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o dobrowolność szczepień. PRZYWIEŹ ZEBRANE PODPISY DO WARSZAWY! www.stopnop.com.pl/tabela
Wolność i zdrowie! Jest ryzyko, musi być wybór! 

 

Na protest zaprasza międzynarodowa społeczność International Revolution For Choice oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP

 
 

Jak możesz pomóc?

Weź udział w marszu w obronie rodzin! Odbędzie się 2 czerwca 2018 r. w Warszawie i na całym świecie. Ubieramy się na biało. Spotykamy się o godz. 12:00 na Rondzie Romana Dmowskiego. 

Nie możesz przyjechać? Zorganizuj akcję rozdawania ulotek i zbiórki podpisów pod ustawą w swoim mieście. www.stopnop.com.pl/tabela

Komunikat dla mediów

Prosimy o pomoc w rozsyłaniu informacji z tej strony do mediów lokalnych i ogólnopolskich. 

 Zbieraj podpisy pod obywatelską ustawą o dobrowolność szczepień! 

www.stopnop.com.pl/tabela

Podpisz petycję!

Międzynarodowa petycja do Parlamentu i Komisji Europejskiej  do podpisania tutaj >>> Uznanie, poparcie i ochrona wolnej oraz świadomej zgody na szczepienia w całej Europie

Wesprzyj nas darowizną!

Zrzutka na organizację protestu! https://zrzutka.pl/9xeesm

Trasa marszu

Zaczynamy o godz. 12:00 na Rondzie Romana Dmowskiego w Warszawie, przejdziemy ulicami Warszawy pod Kancelarię Premiera przy al. Ujazdowskiej. 

Skontaktuj się w sprawie protestu! 

Nasz email protest.stopnop@gmail.com

Umów się na wspólną podróż 

Na Facebooku https://www.facebook.com/events/949619735204847/

Koszulki STOP NOP do kupienia!

Koszulki można nabyć w sklepie internetowym. http://ciemnogrodzka.pl/product-pol-113-Wolnosc-i-zdrowie.html

Plakaty protestu

protest 2018

 

FB_IMG_1526038317748

Ulotki protestu do druku

Ulotka ustawa i protest str. 1

Ulotka ustawa i protest str. 2