Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień – 3 czerwca 2017 r. Warszawa

Strona dotycząca protestu z 2019 roku www.stopnop.com.pl/protest-2019

Dlaczego protest? 

Bardzo źle dzieje się w Polsce. Cenzura i terror wobec rodzin oraz lekarzy, którzy stanęli w obronie prawdy bardzo się nasiliły. Za petycję STOP NOP, która miała to powstrzymać jedna z nas trafiła do sądu. Przeciwko lekarzom, którzy mają odwagę mówić prawdę o szczepieniach, toczą się sprawy w sądach lekarskich.  Rodziny, często już ciężko doświadczone przez powikłania szczepień, są karane dotkliwymi grzywnami, grozi im się odebraniem dzieci i wyrzuca z przychodni publicznych. Coraz częściej w domu nachodzi je policja lub pracownicy opieki społecznej czy sanepidu. W innych państwach utrudnia się dzieciom dostęp do szkół i przedszkoli. 

W mediach trwają fałszywe epidemie na zamówienie przemysłu farmaceutycznego, gdzie kilka zachorowań urasta do miana zabójczej pandemii. Tymczasem prawdziwą epidemią są choroby przewlekłe na które cierpi w Polsce już co czwarte dziecko. Intensywnie immunizowane niemowlęta ponad 300 tysięcy razy w ciągu roku trafiają do szpitala. Wiele z nich tuż po podaniu obowiązkowych szczepionek. Niepożądane odczyny poszczepienne nie trafiają jednak do urzędowych statystyk. Nikt nie liczy jakie koszty  ponoszą poszkodowane rodziny? Nie ma funduszu odszkodowań. 

?STOP NOP? od lat z desperacją walczy o prawo do zdrowia oraz respektowania podstawowych praw człowieka i pacjenta. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nielegalna, agresywna presja na obywateli w sprawie szczepień, to problem globalny. 

Dlatego przyszedł czas, aby solidarnie powiedzieć DOŚĆ! Po raz pierwszy mamy szansę zrobić to w jednym czasie w wielu państwach. Razem! 3 czerwca 2017 roku!

Udział potwierdziła Słowenia, Serbia, Węgry, Czechy, Włochy, Irlandia i Wielka Brytania. Chorwacja i Austria protestowały już w kwietniu i maju.

Jak możesz pomóc?

  • Weź udział w międzynarodowym proteście przeciw przymusowi szczepień. Odbędzie się 3 czerwca 2017 r. w Warszawie o godz. 12:00. Spotykamy się pod siedzibą Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15, skąd ulicami stolicy ruszy nasz marsz zmierzając na plac Zamkowy gdzie ok. godz. 13:00 będą przemawiać poszkodowani i wspierający protest. UBIERAMY SIĘ NA BIAŁO! 
  • Skontaktuj się z mieszkańcami innych państw żeby zorganizowali protest przeciw przymusowi szczepień w swoim kraju! Protest na ulicach wielu krajów sprawi, że o wydarzeniu będzie głośno! Tutaj >>> apel z prośbą o dołączenie do protestu po angielsku. 

Nie możesz przyjechać do Warszawy? 

Zorganizuj akcję „Zapal świeczkę” w swoim mieście pod siedzibą sanepidu w ramach Międzynarodowego Dnia Świadomości Powikłań Poszczepiennych – International Awarness Vaccination Injury Day.

Na czym ona polega?

1. Przygotuj „czerwoną kartkę” z nazwą powikłań jakie dotknęły Twojego dziecka po szczepieniach lub wydrukuj historie innych dzieci znalezione na http://stopnop.com.pl/category/czerwona-kartka/

2. Opisz ją #czerwonakartka

3. Zapal świeczkę pod siedzibą sanepidu

4. Zrób zdjęcie i przyślij do nas na email stopnop.protest@gmail.com

zapal świeczkę

Podpisz petycję!

Międzynarodowa petycja do Parlamentu i Komisji Europejskiej  do podpisania tutaj >>> Uznanie, poparcie i ochrona wolnej oraz świadomej zgody na szczepienia w całej Europie. Prosimy o liczne podpisy co doprowadzi do podjęcia ogólnoeuropejskiej debaty!

Niech raz na zawsze skończy się systemowa przemoc i ignorowanie niezaprzeczalnych faktów naukowych o ryzyku szczepień!

Wesprzyj nas darowizną!

Zrzutka 

Nr rachunku bankowego:  Alior Bank 08 2490 0005 0000 4500 7712 1442 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Skontaktuj się w sprawie protestu! 

Nasz email stopnop.protest@gmail.com

Umów się na wspólną podróż 

Na Facebooku https://www.facebook.com/events/230767594064959/
Na forum wątek na temat wspólnych wyjazdów.

Możesz zabrać ze sobą dziecko!

Na placu Zamkowym będą animatorki, które umilą dzieciom czas protestu. Ponadto na ul. Długiej 29 wynajęliśmy od godz. 11 do 16:00 salę z której możecie skorzystać gdy dziecko będzie zmęczone, głodne, znudzone lub będzie trzeba je przebrać albo odpocząć. O 11:30 odbędzie się tam krótkie przedstawienie Teatrzyku Bogny (ul. Długa 29).

Koszulki STOP NOP do kupienia!

Możesz kupić koszulkę męską lub dziecięcą. >>>TUTAJ i >>>TUTAJ

Komunikat dla mediów

Prosimy o pomoc w rozsyłaniu komunikatu do mediów lokalnych i ogólnopolskich. Można go pobrać >>>TUTAJ

Plakaty do pobrania

PLAKAT2PLAKAT1