VI Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień

Weź udział w VI Międzynarodowym Proteście Przeciw Przymusowi Szczepień, który rozpocznie się 4 czerwca 2022 o godz. 12:00 w Warszawie na placu Krasińskich.

Rodzice w Polsce od 5 lat na początku czerwca żądają respektowania podstawowych praw przechodząc ulicami Warszawy w wielotysięcznym marszu. Zapraszają do niego inne kraje.

Po naciskiem urzędów państwowych od dawna wymuszana jest zgoda na podanie noworodkom, wcześniakom oraz małym dzieciom, szczepionek od pierwszych chwil życia. Skutki są dramatyczne i systemowo ukrywane. To na oddziałach noworodkowych i w poradniach pediatrycznych rodził się totalitaryzm.

Teraz dotyka to każdego, a globalne plany odgórnego sterowania walką z „pandemią” przez WHO budzą obawy.

Świat, w którym chcemy żyć to miejsce przyjazne, pełne miłości, życzliwości dla drugiego człowieka, gdzie naturalna odporność jest wspierana od pierwszych chwil życia.

Nasz cel to wolność i zdrowie, pełna dobrowolność szczepień oraz poszanowanie prawa do wolnej i świadomej zgody.

Wierzymy, że jest to możliwe, bo „ludzi dobrej woli jest więcej”.

Bądź z nami 4 czerwca!


Pomóż zareklamować protest!

Wydrukuj i roznieś ulotki protestu!
http://vaccineappeal.com/wp-content/uploads/2022/04/ulotka_who_148x210mm_03_bez_spadu.pdf

Kup koszulkę protestu!

Dla całej rodziny!
Damska: https://sklep.stopnop.com.pl/koszulki/84-koszulka-damska-vi-miedzynarodowy-protest-przeciw-prymusowi-szczepien-biala.html#
Męska: https://sklep.stopnop.com.pl/koszulki/83-koszulka-meska-vi-miedzynarodowy-protest-przeciw-prymusowi-szczepien-biala.html
Dziecięca: https://sklep.stopnop.com.pl/koszulki/86-koszulka-dziecieca-vi-miedzynarodowy-protest-przeciw-prymusowi-szczepien-szara.html

Trasa protestu!

Protest rozpocznie się 4 czerwca 2022 o godzinie 12:00 na placu Krasińskich w Warszawie. Pełna trasa zostanie podana wkrótce.

Program wydarzenia

Będą przemowy, stoiska zaprzyjaźnionych organizacji, atrakcje dla dzieci, wyjątkowi goście, pokojowy przemarsz ulicami Warszawy i występy artystów. Wkrótce więcej informacji.

Opowiedz historię!

Opowiedz co spotkało ciebie lub twoich bliskich po przyjęciu szczepionki. Zgłoś się przez email stopsegregacji@gmail.com lub po prostu opisz krótko historię na czerwonej kartce i przywieź na protest. Tylko w ten sposób możemy ostrzec innych! Nową inicjatywą będzie otwarte studio, gdzie m.in. zostaną nagrane rozmowy ze świadkami tragedii dotyczących NOP (niepożądanych odczynów poszczepiennych) i tyranii medycznej. 

Włącz się w organizację protestu

Zapraszamy wszystkie organizacje i środowiska, którym bliska jest idea suwerenności medycznej do włączenia się w festiwal wolności i zdrowia, który odbędzie się podczas VI Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień. Oprócz tradycyjnego przemarszu przez główne ulice Warszawy, na placu Krasińskich organizacje będą mogły postawić stoiska żeby promować swoją działalność podczas całego protestu, a zwłaszcza podczas przemów na początku i końcu wydarzenia. 

Zgłoszenia organizacji stopsegregacji@gmail.com 


Wesprzyj nasze działania www.stopnop.com.pl/darowizna

Więcej informacji o międzynarodowym traktacie WHO www.stopnop.com.pl/who

Nie dla globalnego traktatu pandemicznego WHO!

➡️ dokument ma przekazać decyzyjność w kwestii polityki zdrowotnej z poziomu rządów krajowych na globalną organizację, jaką jest WHO

➡️ tworzeniu traktatu przyświeca przekonanie, że „żaden rząd ani żadna instytucja nie są w stanie samodzielnie stawić czoła przyszłym pandemiom”

➡️ traktat ma zostać przyjęty w 2024 roku zobowiązując rządy wszystkich państw do wprowadzania w życie decyzji Światowej Organizacji Zdrowia, w tym m.in. obowiązku szczepień czy szkodliwych lockdownów

➡️ ponad 80 procent budżetu WHO to fundusze od darczyńców publicznych i prywatnych, wśród których większość stanowią firmy farmaceutyczne

Dołącz do Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień 4 czerwca 2022 12:00 www.stopnop.com.pl/protest2022

Broń się przed przymusem szczepień! 

www.stopnop.com.pl/taktyka

Wspieraj działania STOP NOP! www.stopnop.com.pl/darowizna