Przymus szczepień to totalitaryzm – powinien być dialog zamiast cenzury

Podczas audycji ?Szczepienia ? przymus a prawo wyboru?? do udziału w której zaproszono STOP NOP w kwestii prawa do wyboru potępiając ?totalitaryzm? panujący w naszym kraju, wypowiedział się Dyrektor Radia Maryja, ojciec Tadeusz Rydzyk:

?Słucham tej audycji i jestem zaszokowany, że jest jakaś zmowa tutaj, jakaś cenzura. Zawsze musi być dialog. Zawsze musi być dialog, komunikowanie i musi zwyciężać dobro. W tym dialogu muszą być używane argumenty. Siła argumentu, a nigdy argument siły. A tutaj widzę, że tu jest argumenty siły po pewnych czynnikach, że tak się traktuje rodziców, dzieci, człowieka. I to jeszcze najmniejszego, najbardziej bezbronnego. To jest coś tragicznego. Dziękuję bardzo za zaproszenie gości i gościom za to, że przyjechali. Że dają czas i pobudzają nasze umysły, nasze sumienia. Gratuluję, że państwo się organizujecie dobrem, dla dobra. Nie wiem co państwo na to, ale sądzę, że to są też takie naciski z przemysłu farmaceutycznego. Tu manipulacji jest dużo. Nawet człowiek, powiedziałbym światły, może tu się pogubić. Dlatego bardzo ważne jest to pragnienie dobra i organizowanie się dla dobra wspólnego, dla prawdy, dla człowieka i siła argumentów, merytoryczne stawianie sprawy i takie rozwiązania merytoryczne. To jest jeden problem tylko albo aż. Szczepionek, ale ile tych manipulacji innych jeszcze jest. Dlatego trzeba tez się edukować, no i rozmawiać i organizować, jeszcze raz mówię. Bardzo wielkie dzięki ojcze. Poprzednio był taki program też o szczepionkach. Tam była jedna strona medalu, a tu jest druga. Ja sobie nie wyobrażam, że można przymuszać rodziców. Rodzice są pierwszymi wychowawcami. Rodzice odpowiadają. Co to jest? Gdzie my jesteśmy? Nawet nie przypuszczałem, że w świecie tak może być. Jak można przymuszać rodziców? To jest jeszcze totalitaryzm. To są te elementy totalitarne, które zostały. Dziękuję serdecznie, Szczęść Boże. Nie dajcie się! Ale gratuluje państwu odwagi też. Bo wy musicie się zderzać z tym oporem też w swoim środowisku, w swojej może pracy. Gratuluję takim lekarzom, którzy mówią. To jest prawdziwy Katolik i prawdziwy uczeń Chrystusa. Mówić prawdę i służyć człowiekowi. To jest służenie Panu Bogu też.?

(Szczepienia a prawo wyboru – II część wspomnianej audycji). 

A co maja do powiedzenia odpowiedzialni za system szczepień urzędnicy? 

Dwa tygodnie wcześniej w tym samym programie pt. Profilaktyka chorób zakaźnych Czy się szczepić?  Wziął udział Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz.

 – Myślę że gdyby on w tej chwili przyszedł na ziemię, myślę żeby się zaszczepił. On chciałby wskazywać nam dobrą drogę.

? powiedział o Jezusie.  To nie pierwszy taki nietakt z jego strony.

Podczas sejmowej debaty mama Kamilki Kosek opowiedziała jej historię. ?Śpiąca Królewna? urodzona w 2006 r. do drugiego roku życia była zdrowa, szczepienie jednak szybko skreśliło jej szansę na normalne życie. Mama nie dokończyła, głos się jej załamał i z nadmiaru silnych emocji nie dała rady opowiedzieć do końca.

? Jak to się stało, że opisywane przypadki nie zostały zgłoszone jako NOP?

? pytał inspektora sanitarnego, odpowiedzialnego za nadzór nad NOP, Patryk Jaki, obecny wiceminister sprawiedliwości. Co odpowiedział szef inspekcji sanitarnej?

Czy ktoś z Państwa był może w Indiach kiedyś?

– wywołując szum oburzenia i drwiących komentarzy.

A konkretnie ile osób pan inspektor sanitarny jest gotowy poświęcić dla stworzenia tego kokonu?

? zapytała Małgorzata Dźwikowska ze STOP NOP.

Powinniśmy skorzystać z tego niewinnego daru życia

– przekonywał również w radiowej rozmowie Posobkiewicz mówiąc o szczepionkach produkowanych w oparciu o linie komórkowe z ciał dzieci, które straciły życie w wyniku aborcji. Z czyich ciał zostały pobrane komórki żeby mogły powstać szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce, ospie wietrznej czy wirusowemu zapaleniu wątroby typu A? Mozna o tym przeczytać na stronie www.dobreszczepionki.pl  Niektóre podawane pod przymusem administracyjnym i groźbą kary grzywny.

Nastrój wdzięcznych za podjęcie tematu terroru jaki doświadczają rodziny oddaje komentarz Anny Burgraf:

Dziękuję za odwagę i szerzenie prawdy, za głos oddany rodzicom, którzy walczą o zdrowie i życie swoich dzieci. Jestem mamą dwójki szczepionych dzieci, niestety miały powikłania, po ostatnim bardzo poważne, lekarz nie chciał zgłosić NOPu. Dostałam grzywnę, ale to niczego nie zmienia, nigdy nie pozwolę nikomu skrzywdzić moich dzieci. Chcielibyśmy mieć więcej dzieciaczków, niestety totalitarny system szczepień zniechęca nas do powiększenia rodziny. My po prostu chcemy mieć wybór, chcemy rzetelnych informacji o szczepieniach, systemu odszkodowań za powikłania i aby były one rejestrowane.  Chcemy tego co mają inne kraje, nawet w Rosji nie ma przymusu szczepień i chociaż jestem patriotką i kocham Polskę, to czasami przychodzi mi to z trudem.  Dziękuję za ten program.

Justyna Socha