Zapal świeczkę ku pamięci ofiar powikłań poszczepiennych – 2-3 czerwca 2019

3 czerwca ? Międzynarodowy Dzień Świadomości Powikłań Poszczepiennych

Zapal świeczkę dla osób okaleczonych przez szczepienia

Weź udział w wydarzeniu nazwanym ? Zapal świeczkę dla osób okaleczonych przez szczepienia?,

które odbędzie się w Międzynarodowym Dniu Świadomości Powikłań Poszczepiennych. Ludzie spotykają się w miejscach publicznych (na ulicach, parkach, skwerach), aby zapalić świeczki i upamiętnić cierpienie lub nawet śmierć dzieci i dorosłych okaleczonych przez szczepienia.

To wydarzenie zwraca naszą uwagę na fakt, że szczepienia nie są działaniem pozbawionym ryzyka i mogą mieć skutki uboczne, czasami bardzo poważne. W czasach kiedy szczepienia są obowiązkowe w wielu państwach na całym świecie, jest to tym bardziej istotne, aby ludzie byli informowani o potencjalnym ryzyku szczepień. Instytucje krajowej służby zdrowia oraz urzędnicy państwowi często zaprzeczają, jakoby szczepienia wywoływały ciężkie uszkodzenia, pomimo ostrzeżeń wielu ekspertów medycznych na świecie. Tylko rodzice dzieci okaleczonych przez szczepionki znają prawdę.

W tym dniu możesz podzielić się ze wszystkimi historią dziecka lub osoby dorosłej, która cierpi z powodu ciężkich powikłań poszczepiennych i wymienić doświadczenia z innymi ludźmi. Na naszej stronie znajdziesz linki do osobistych historii. Możesz również przekazać innym informację na temat petycji EFVV dotyczącej dobrowolności szczepień, gdyż przymusowość poddawania się szczepieniom w wielu państwach łamie międzynarodowe oraz europejskie umowy dotyczące praw człowieka.

Jeśli nie możesz wziąć udziału ani zorganizować takiego wydarzenia w swoim mieście, wystarczy, że zapalisz świeczkę w domu, lub innym miejscu, udostępnisz informację lub zdjęcie w mediach społecznościowych, lub zamieścisz zdjęcie w galerii naszej strony http://lightacandle.eu/lightacandle. Każde działanie upamiętniające historie dokumentujące szkody wywołane przez szczepienia zwróci uwagę na ?ciemną stronę? związaną z ich stosowaniem.

Możesz także zapalić wirtualną świeczkę na naszej stronie. Robiąc to okazujesz wsparcie podczas Międzynarodowego Dnia Świadomości Powikłań Poszczepiennych.

http://lightacandle.eu/main

W Polsce wydarzenie to jest połączone z III Międzynarodowym Protestem Przeciw Przymusowi Szczepień, który 2 czerwca odbędzie się w Warszawie i wielu innych krajach. Więcej informacji www.stopnop.com.pl/protest-2019 

Plakaty czerwonych kartek do druku! http://stopnop.com.pl/czerwonakartka-plakaty-do-druku/

#czerwonakartka – plakaty do druku