Europa: Nadchodzi fala protestów przeciw przymusowi szczepień! Bądź z nami 3 czerwca!

#FreedomVaxEurope #stopmandatoryvaccination 

Minął Europejski Tydzień Szczepień – ale nie każdy chce świętować. Planowane są protesty w Europie, ponieważ niektóre kraje UE terroryzuja swoich obywateli różnymi sankcjami od wielu lat, natomiast inne, w tym Austria, biorą pod uwagę ich wprowadzenie. Austriacy planują swój protest w Wiedniu w dniu 6 maja, podobnie Włosi. Polska, Serbia, Węgry, Czechy i Słowenia będą protestować przeciw przymusowi szczepień 3 czerwca! Możliwe, że dołączą też inne państwa.

Włochy: Lobby farmaceutyczne chce zablokować dzieciom możliwość nauki!

Prosimy o wsparcie dla naszych włoskich przyjaciół poprzez udostępnienie wiadomości o protestach. Warto przyłączyć do wydarzeń na Facebooku i wykorzystując hashtag #FreedomVaxEurope

6 maja odbędą się protesty w trzech włoskich miastach  – w tym samym czasie co manifestacja w Wiedniu zorganizowana przez AEGIS Austria.
Treviso: https://goo.gl/0vrVpR
Milano: https://goo.gl/mW3cnM
Firenze: https://goo.gl/J2ckkG

W niektórych regionach szczepienia są wymagane przy zapisie dzieci do żłobków oraz przedszkoli. Inne regiony pracują nad podobnymi aktami prawnymi. Obecnie we włoskim senacie został przedstawiony projekt ustawy o wymogu obowiązkowych szczepień jako warunku dostępu do wszystkich szkół na wszystkich poziomach. Nie będzie możliwa nawet edukacja domowa, gdyż wówczas odmawiano by możliwości podejścia do egzaminów.

W tym samym czasie lekarze i pediatrzy, którzy mają wątpliwości co do bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek są atakowani i/lub poddawani postępowaniu dyscyplinarnemu. W niektórych obszarach od pielęgniarek żąda się szczepienia MMR (jak już się dzieję z położnymi w Bolonii), w przeciwnym razie grozi ciężka kara dyscyplinarna.
Obecna sytuacja to rażące naruszenie podstawowych praw człowieka.

Zdjęcie użytkownika Corvelva.

Polska wyjdzie na ulicę 3 czerwca, w dniu International Vaccine Injury Awareness Day, który rok temu została pierwszy raz zorganizowany z inicjatywy Czechów, aby upamiętnić utracone lub zniszczone przez szczepienia dzieci. Natomiast w kwietniu protestowała już Chorwacja i Serbia. 

Zdjęcie użytkownika STOP obaveznom cijepljenju u RH.

EFVV – EUROPEAN FORUM FOR VACCINE VIGILANCE, które wspiera koordynację protestów, wprost nazywa obowiązkowe szczepienia naruszeniem podstawowych praw człowieka.

Wnioski z projektu badawczego ASSET finansowanego z programu Unii Europejskiej mówią jednoznacznie, że nie ma związku pomiędzy obowiązkowością szczepienia a liczbą szczepionych dzieci w państwach UE/EOG.  Źródło. 

Podpisz naszą wspólną petycję o wolność wyboru w Europie: Respect, promote and protect freedom of informed vaccination consent throughout Europe

WEŹ UDZIAŁ W PROTEŚCIE PRZECIW FARMACEUTYCZNEJ PRZEMOCY 3 CZERWCA 2017 R. W WARSZAWIE O GODZ 12:00! TUTAJ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE >>>  http://stopnop.com.pl/wzywamy-europe-i-swiat-do-protestu-przeciw-przymusowi-szczepien-3-czerwca-2017-r/ 

stopnieodpo2international