Francuscy naukowcy przeciw obowiązkowi, aluminium i wczesnym szczepieniom

Niekwestionowane autorytety medyczne,  prof. Luc Montagnier, laureat nagrody Nobla za wykrycie wirusa HIV oraz prof. Henri Joyeux, laureat nagrody w dziedzinie profilaktyki przeciwnowotworowej,  wystosowały apel  sygnowany przez 120 lekarzy a podpisany już przez ok. 8 tys. pracowników służby zdrowia.  Wersję ogólną podpisało już ponad 50 tysięcy osób! To reakcja na pomysł władz, żeby zwiększyć liczbę obowiązkowych szczepień do jedenastu.

https://www.11vaccinsobligatoires.com/appel-montagnier-joyeux/script/

Apel rozpoczyna się od słów:

Jedenaście szczepionek: pilny apel do personelu służby zdrowia

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,  

 

Nowe prawo to poważny błąd zdrowia publicznego

Nowe prawo nakładające jedenaście szczepień na dzieci jest poważnym błędem zdrowia publicznego. Zostało to szeroko omówione publicznie.

 

My, pracownicy służby zdrowia, lekarze przepisujący recepty i / lub osoby szczepiące są prawnie zobowiązani iść ścieżką, która może obrócić się przeciwko niektórym z naszych pacjentów, przeciwko naszemu zawodowi i przeciwko nam samym.

 

Zrozum dlaczego. Ten apel podkreśla ważne argumenty dotyczące tej sprawy. Przeczytaj uważnie, zanim zdecydujesz się go poprzeć.

 

Nie jesteśmy przeciwko szczepionkom: jesteśmy przeciwni szczepieniom obowiązkowym i zbyt dużą ich liczbą przed drugim rokiem życia.

 

Praktyki te narażają małe dzieci na powikłania, ponieważ ich układ odpornościowy nie jest gotowy na przyjmowanie tak licznej agresji antygenowej.

 

Jakie są obawy: 

  • Nagłe zgony niemowląt, nawet jeśli są rzadkie;

  • Poważne i wyniszczające przewlekłe choroby autoimmunologiczne w kolejnych latach, szczególnie z powodu obecności nadmiernej ilości adiuwantu glinowego w składzie większości szczepionek;

  • Zagrożenia związanego z poszczególnymi nowotworami, kości, mięśni, chrząstek.  Mięsakami, niezwykle niebezpiecznymi dla młodzieży i młodych dorosłych, które wykryto u zwierząt otrzymujących szczepionki z adiuwantem glinu.

Apel kończy się słowami:

Według projektu Vaccine Confidence Project, którego wyniki opublikowano we wrześniu 2016 r. w EBioMedicine, 41% francuskich respondentów uważa, że ??szczepionki nie są bezpieczne – to rekord świata, mimo ostatnio intensywnej propagandy proszczepionkowej. 

 

Zjawisko to nie może być dłużej ignorowane. Wykracza daleko poza krąg działaczy antyszczepionkowych, który pozostaje bardzo marginalny i do którego zbyt często nawiązujemy.

.

Aby przywrócić zaufanie, poprośmy rząd o dialog, przejrzystość, prawdziwą debatę naukową opartą na dowodach medycznych, o decyzję, która naprawdę odzwierciedla dobro wszystkich.

 

Podsumowując, prosimy o oficjalne zobowiązanie władz sanitarnych dotyczące następujących 5 punktów

– Usunięcie obowiązkowego szczepienia przed ukończeniem dwóch lat , chyba że jest to uzasadnione i zalecone przez odpowiedzialnego lekarza.

– Biorąc pod uwagę ochronę przez przeciwciała mleka kobiecego, tak aby maksymalna liczba dzieci mogła z niej skorzystać (i zgodnie z wolnym wyborem matki), zgodnie z zaleceniami WHO, aby przesunąć daty szczepień. 

– Konieczne przekazywanie szczepionek do odpowiednich testów, zainspirowanych przez te leki, aby uzyskać AMM.

– Eliminacja szczepienia niemowląt przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, bezużytecznego w 6 tygodniu życia.

– Opracowanie nietoksycznych adiuwantów w szczepionkach, takich jak fosforan wapnia, który jest nieszkodliwy, ponieważ są pewne dowody naukowe na toksyczność aluminium.

 

Tylko w tej sposób przywrócone zostanie zaufanie do szczepionek w naszym kraju.

(…)

 

Prof. Luc Montagnier 
Prof. Henri Joyeux