10 lipca skończyła się w Polsce pandemia

“Uwaga, uwaga! Mamy stan epidemii! Media i politycy rozsiewają wirusa paniki. Wyłącz telewizję, włącz myślenie. Jesteś wolnym człowiekiem!” – usłyszeli Warszawiacy 10 lipca na kilka godzin przed ciszą wyborczą. Ulicami Warszawy przeszły setki osób, które nie wierzą w pandemiopsychozę i nie poddają się koronapanice biorąc udział w proteście pod nazwą „Odwołujemy pandemię”. Nieśliśmy zdjęcia lekarzy i naukowców z różnych stron świata którzy demaskują to globalne kłamstwo.

Tu poznasz naukowe argumenty lekarzy, naukowców i prawników

Lekarze o COVID-19

https://stopnop.com.pl/koronawirus/
https://covid1984pl.wordpress.com

Spotkaliśmy się o godzinie 17:00 na placu Zamkowym w Warszawie. Na spontaniczne wydarzenie zapraszaliśmy tydzień wcześniej. I nie zawiedliście mimo burzowej pogody. 

Protest rozpoczął się od przemowy posła Grzegorza Brauna – Ogłaszam Wasz bezprecedensowy sukces. Ogłaszam sukces akcji uświadamiającej naszym rodakom, bliźnim, współobywatelom kluczową istotną sprawę wolności od przymusu w stosowaniu jakichkolwiek praktyk, procedur, specyfików, usług np, o charakterze medycznym – mówił do zebranych – Sprawa wolności od przymusu szczepień weszła do głównego nurtu polityki – dodał.

Przyniósł ze sobą dwie świeżo wydane książki – pozycje obowiązkowe dla każdego “koronasceptyka” – jak nazywają nas mainstreamowe media: „Fałszywa pandemia” oraz „Nowa normalność”.

„Fałszywa pandemia” i „Nowa normalność”

Przemawiały też lekarki, dr Dorota Staszewska i dr Katarzyna Bross – Walderdorff, a o naturalnych prawach rodziców Ewa Nitecka.

Mówił też Adam Mazurek, pedagog i nauczyciel, reprezentant Strajku rodziców protestującego przeciw zamknięciu szkół, a także przedstawicielka świata artystycznego Kasia, zapraszając na koncert pt. „Przełamać strach” z udziałem mi.n. Ivana Komarenko. Ma się odbyć 30 sierpnia pod Krakowem.

Środowisko prawnicze reprezentował Paweł Nogal przypominając o tym jak ważne jest bezpośrednie sprawowanie władzy przez obywateli.

Przemawiał również naukowiec prof. Ryszard Zajączkowski oraz ksiądz Marek, przedstawiciele Zjednoczonych – Jowita Kowszyn – Sumara i Krzysztof Dzierżanowski, a także Janusz Zagórski z NTV Piotr Jawornik ze STOP NOP oraz inni. 

Nie zawiodły niezależne media. Relację na żywo przeprowadziła telewizja wRealu24tv 

Był obecny Piotr Biedka z Chwdp.tv (Chcę Wam Dać Prawdę) https://www.facebook.com/BiedkaPiotr/videos/1126068404438877/

Panta rhei https://youtu.be/PuJE9uPdrQE 

Ewinia https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/156432,odwolujemy-pandemie

Wkrótce pojawi się relacja na kanale CEPolska Rafała Mossakowskiego.

Zdjęcia Rafała Wiszowatego. https://www.facebook.com/profile.php?id=1381687486&sk=media_set&set=a.10223317853239540&type=3

Po drodze skandowano okrzyki: WHO samo zło, stop plandemii, chodźcie z nami, odwołać Szumowskiego, zdejmij maskę i inne.

Po przemowach ruszyliśmy ulicami Warszawy Krakowskim Przedmieściem do al. Ujazdowskich pod Belweder, gdzie zostały odczytane postulaty petycji www.vaccineappeal.com

Autorem zdjęć jest Przemysław Rak.

Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie!  

Nasze postulaty.

Żądamy:

  1. Respektowania prawa do wolnej i świadomej zgody oraz odmowy zgody na leczenie i szczepienia, a także zakazu jakichkolwiek jawnych lub ukrytych form wymuszania procedur medycznych. 
  2. Zakazu finansowania Światowej Organizacji Zdrowia przez prywatne podmioty. Przejrzystości kryteriów ogłaszania pandemii przez WHO i jej działania oraz ujawnienia jaka była rola podmiotów ją finansujących i ich faktyczny wpływ na decyzje. 
  3. Wzywamy do dochodzenia w sprawie „Fundacji Billa i Melindy Gatesów”, powiązanych z nią firm i organizacji oraz jej wpływu na WHO, inne organizacje międzynarodowe oraz na rządy i podejmowane decyzje. 
  4. Wycofania obostrzeń prawa wprowadzonych na fali paniki koronawirusowej, w tym mających na celu totalną kontrolę i zmierzających do likwidacji transakcji gotówkowych.
  5. Wprowadzenia zaleceń, a nie obowiązków związanych z sytuacją epidemiologiczną – wzorem Szwecji.
  6. Respektowania wolności słowa i prawa do zgromadzeń publicznych.