„Dość zamordyzmu, reżimu i dyktatury! Protest „Skończyć plandemię” 16.08.2020 Łączymy siły!

#stopCOVID1984 Jesteśmy drugą falą! Łączymy siły! 

Protest ?Skończyć plandemię!? – Warszawa 16 sierpnia 2020 r. od godz. 12:00.  

?Dość zamordyzmu, reżimu i dyktatury.? – mówi treść wydarzenia opublikowanego przez Annę Rażuk, co było impulsem do stworzenia koalicji różnych środowisk.

https://www.facebook.com/events/763453147736717/

Marsz wyruszy z placu Zamkowego skąd ulicami Warszawy pójdziemy pod Ministerstwo Zdrowia żądając dymisji ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Następnie pod Sejm, gdzie będziemy żądać od posłów i senatorów zaskarżenia do Trybunału Konstytucyjnego paraliżującej nasze życie specustawy covidowej.

Lokalne protesty odbędą się także w Rudzie Śląskiej, Szczecinie i we Wrocławiu.

Nie możesz być z nami? Wydrukuj skargę konstytucyjną i idź z nią do biur poselskich w swoim mieście! Zdobądź podpis. Relację z wizyty przyślij na stopnop@gmail.com

Naszym celem jest wolność, sprzeciw wobec odbierania nam podstawowych praw, paraliżowania życia, postępującej totalitarnej kontroli i przymusu procedur medycznych, w tym wymuszania noszenia szkodliwych maseczek oraz planowanych masowych szczepień, pod pozorem rzekomej ochrony. 

Solidaryzujemy się z ponad milionowym protestem obywateli Niemiec i innych państw, buntujących się przeciw tyranii rządów i narastającemu zagrożeniu dla wolności, zdrowia i życia. 

W organizację marszu ?Skończyć plandemię? włączyły się następujace środowiska:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, Strajk generalny, WIR Masz Głos, Konfederacja Korony Polskiej, Ogólnopolski Strajk Dzieci do szkół, Narodowy Protest Polaków, osoby związane ze Strajkiem Przedsiębiorców, Jedność Narodu oraz Polska Kraj jest Nasz. 

Obecność zapowiedział poseł Grzegorz Braun, a także artysta Ivan Komarenko. Będą obecni goście z innych państw. 

Kolejny raz wychodzimy na ulicę żeby żądać zakończenia pandemiopsychozy, koronapaniki i zrzucić maseczki. 

Czy to ma sens?

Wielotysięczny protest 6 czerwca i 10 lipca 2020 r., wsparcie niezależnych mediów i znanych osób pokazały naszą siłę i wpłynęły na debatę prezydencką (wycofanie poparcia kandydatów dla obowiązku szczepień). Teraz łączymy się tworząc koalicję ponad podziałami żeby pokazać skalę sprzeciwu społecznego i zapowiedzieć, że będziemy reagować na każdą próbę ograniczania naszych praw.  

Z jakiego powodu?

Generowany medialnie ?kryzys koronawirusowy? jest wykorzystywany do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań prawnych oraz bezkarnego łamania obowiązującego prawa. W szpitalach bezlitośnie rozdzielane są matki od noworodków, pacjenci umierają bez udzielenia im pomocy na czas, odebrano dzieciom prawo do nauki w normalnych szkołach, całe rodziny są zamykane na kwarantannie, a rząd narzucił obywatelom wiele zakazów i obowiązków – na podstawie niewiarygodnych testów dających fałszywy wynik, wywołanej paniki i wyolbrzymianego przez polityków i media zagrożenia.

Minister Zdrowia w imieniu polskiego rządu powiedział jednoznacznie ? wszyscy Polacy muszą być wyszczepieni, co zgodnie z planami BIlla Gatesa, ma potwierdzić elektroniczny certyfikat, a jego brak wiązać się z dyskryminacją i ograniczeniem podstawowych praw. W miejsce szkodliwych i wymuszanych maseczek mają wejść szczepionki, a my wszyscy mamy się podporządkować idei państwa totalitarnego rodem z książek Georga Orwella.

Media kłamią pod dyktando WHO, unijnych instytucji i globalistów nie słuchając głosu niezależnych lekarzy i naukowców. Poznaj fakty!

https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o-covid-19/
https://covid1984pl.wordpress.com

Tylko razem możemy powstrzymać plandemię!

Do udziału w pokojowym wydarzeniu zapraszamy każdego bez względu na wiek, światopogląd i poglądy polityczne, włączając się w globalny sprzeciw wobec dyktatury międzynarodowych i krajowych urzędników medycznych.

Zgromadzenie publiczne zostało zgłoszone i zarejestrowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. 

Zaangażuj się!

Protestuj lokalnie!

Szczecin https://www.facebook.com/events/684890982063654

Wrocław https://www.facebook.com/events/3714614635218703/

Ruda Śląska https://www.facebook.com/events/222428162406403

Jeśli nie możesz wziąć udziału w proteście idź do biur poselskich i senatorskich uzyskać podpis pod skargą konstytucyjną.

Dołącz do nas!

Komisja śledcza COVID-19 https://www.facebook.com/groups/713059226153968

Strajk generalny https://www.facebook.com/groups/strajkgeneralny

Rozliczyć kłamstwo koronawirusowe https://www.facebook.com/groups/567093747262974

Narodowy Protest Polaków https://www.facebook.com/groups/712951906139577

Polska Kraj jest Nasz https://www.facebook.com/groups/2860587043995373