3.09.2022 w Poznaniu – video, zdjęcia, relacje

Marsz o Wolność odbył się 3 września 2022 r. w Poznaniu. Zjednoczone środowiska aktywistów, ekspertów, przedstawicieli różnych grup zawodowych, niezależnych dziennikarzy oraz przede wszystkim zwykłych ludzi, którzy swoimi codziennymi decyzjami pokazali gdzie jest granica, której nie pozwolą przekroczyć, osiągnęły wiele. Udało się zatrzymać trzy niebezpieczne projekty w sejmie, w tym dotyczący wymuszania preparatów za pomocą certyfikatów, zatrzymanie powszechnego podawania szczepionek przeciw Covid-19 małym dzieciom, wygrać w sądach w sprawie nielegalnie rozwiązanych zgromadzeń i wymuszanych maseczek oraz wpłynąć na świadome decyzje prawie połowy Polaków w kwestii przyjęcia eliksiru. 

Minister Niedzielski zapowiada jednak powrót obostrzeń. My też wracamy na ulice manifestować wolność i brak zgody na niszczenie naszego życia przez ludzi wykonujących plany globalistów przekonanych, że należy zmniejszyć populację ludzi, zlikwidować gotówkę, własność prywatną i narzucić totalitarną kontrolę. 

Filmy z Marszu o Wolność:

Debata: Co osiągnęliśmy i dokąd zmierzamy?

O godzinie 15:00 przy ulicy Ogrodowej 12 w Poznaniu odbyła się konferencja z debatą, pod tytułem ?Co osiągnęliśmy i dokąd zmierzamy?? z udziałem między innymi:
1?? Dr Katarzyna Bross Walderdorff z PSNLiN – Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców.
2?? Jolanta Toporowicz, psychoterapeuta.
3?? Marcin Rola-MIKROBLOG, redaktor naczelny telewizji wRealu24.
4?? Wojciech Sumliński, dziennikarz.
5?? Dr Mariusz Błochowiak z pozaparlamentarnej komisji śledczej Fundacja Ordo Medicus.
6?? Radca prawny Anna Kubala – Anna Kubala,
7?? Mecenas Arkadiusz Tetela.
8?? Adam Kania z Poselskiej Komisji Śledczej Norymberga 2.0, prezes Fundacji Polskie Veto.
9?? Zdzisława Piasecka, Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności”.
? Dr Anna Martynowska.

Debatę prowadziła Justyna Socha że STOP NOP.

Video z debaty dostępne tutaj.https://fb.watch/flhGtjr6u5/

Zdjęcia z Marszu o Wolność

? STOP NOP (Przemysław Rak) https://www.facebook.com/206336526060450/posts/pfbid0weccqA7riBpw5ofeRuYNCKWkZBRMFTJCzBHZDPDLh3j6GMtUswhPq1Xa83ywgU3dl/

? Arkadiusz Tetela https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid08xRU3QCezy3sUz1Af3pMi9mpeMY9ViYnH2vsjDgCV9DhaZauxZwDD3MkBoiJi6CCl&id=1654356292

? wwww.darthbarth.com

Wystawa NOP (niepożądanych odczynów poszczepiennych)

ZORGANIZUJ WYSTAWĘ W SWOIM MIEŚCIE.
Pobierz plik do druku. http://vaccineappeal.com/wp-content/uploads/2022/09/ofiary_420x594_04_55stron.pdf
Wydrukuj plakaty w formacie A3. Kup koszulki. Odetnij listwę z perforacją. Zgłoś zgromadzenie stacjonarne w ruchliwym miejscu swojego miasta (wskazówki jak zgłosić: wpisz w wyszukiwarce hasło „zawiadomienie o zgromadzeniu publicznym” i nazwę swojego miasta). Rozwieś sznurek do bielizny np. pomiędzy drzewami. Przymocuj plakaty najlepiej zszywaczem (klamerki okazały się zbyt słabe w wietrzną pogodę).
Wyślij film i zdjęcia z wydarzenia na email: akcjaulotkowa@gmail.com

Zdjęcia i relacje z mediów wkrotce.