Marsz o Wolność w Poznaniu 3.09.2022 12:00

Cała Polska do Poznania!

3 września odbędzie się kolejny Marsz o Wolność – już po raz piąty w Poznaniu od 2020 roku. Zjednoczone środowiska aktywistów, ekspertów, przedstawicieli różnych grup zawodowych, dziennikarzy oraz przede wszystkim zwykłych ludzi, którzy swoimi codziennymi decyzjami pokazali gdzie jest granica, której nie pozwolą przekroczyć, osiągnęliśmy wiele. Zatrzymanie trzech niebezpiecznych projektów w sejmie, w tym dotyczący powszechnych certyfikatów, zatrzymanie powszechnego podawania preparatów małym dzieciom, wygrane w sądach dotyczące zgromadzeń i maseczek, w tym wpływ na świadome decyzje ponad połowy Polaków.

Nie zgodzimy się na powrót lockdownu, maseczek i segregacji!

Niedzielski zapowiada powrót zamordyzmu zaczynając od projektu rozporządzenia o przymusowych badaniach epidemiologicznych. My też wracamy na ulice manifestować wolność i brak zgody na niszczenie naszego życia przez ludzi służących agendzie globalistów!

Marsz o Wolność!

W Poznaniu 3 września 2022 r. o godzinie 12:00 rozpocznie się przemarsz, o 15:00 przy Ogrodowej 12 konferencja z debatą, a przez cały dzień wystawa dotycząca skutków preparatów. Od rana będą trwały nagrania historii w ramach tzw. otwartego studia.

Marsz rozpocznie się o godzinie 12:00 na Rondzie Starołęka skąd przemaszerujemy przez Rondo Rataje ul. Królowej Jadwigi w stronę placu Andersa. Na końcu trasy protestu wystąpi dla Was

Ryszard Wolbach, Kamil Stoper Stobiecki oraz Ivan Komarenko!

O godz. 15:00 przy ul. Ogrodowej 12 rozpocznie się konferencja pt. „Debata: Co osiągnęliśmy i dokąd zmierzamy?” z udziałem m.in.

dr Katarzyny Bross Walderdorff z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, dr Anny Martynowskiej, psycholog Jolanty Toporowicz, Marcina Roli z wRealu24, dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego, dr Mariusza Błochowiaka z pozaparlamentarnej komisji śledczej Ordo Medicus, mecenas Anny Kubali, mecenasa Arkadiusza Teteli oraz Adama Kani z poselskiej komisji śledczej Norymberga 2.0.

Wesprzyj wydarzenie!

Bardzo dbamy o jakość przekazu. Potrzebujemy środków finansowych na obsługę techniczną, wynajęcie sprzętu, sali konferencyjnej, urządzenie otwartego studia, zakup paliwa, noclegi, a także druk plakatów i banerów oraz urządzenie wystawy.

WAŻNE! Nie możesz być z nami osobiście? Wesprzyj organizację marszu! https://pomagam.pl/protest2022

Otwarte studio

Uwaga! Opowiedz historię! Niezwykle ważne jest żeby zgłaszały się kolejne osoby gotowe opowiedzieć historię skutków preparatów oraz ofiar systemu medycznego przed kamerą w otwartym studio. Napisz! stopsegregacji@gmail.com

Jak dojechać komunikacją miejską oraz gdzie zaparkować?

Auto można zaparkować na parkingu przy centrum Avenida przy dworcu PKP Poznań Główny (3 h gratis) i następnie dojechać na Rondo Starołęka tramwajem nr 12. W okolicach startu marszu można parkować bezpłatnie obok Pasażu Rondo, Selgrosa oraz na osiedlach.

Gdzie kupisz koszulki? www.sklep.stopnop.com.pl