IV Międzynarodowy (globalny) Protest Przeciw Przymusowi Szczepień

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień jak co roku odbędzie się 6 czerwca 2020 r. o godz. 12:00 w Warszawie, w całej Polsce oraz w innych państwach. Dołączenie do wydarzenia w swoich krajach potwierdziła Bułgaria, Ukraina, Kanada, Irlandia, Włochy i Wielka Brytania. Protest odbył się już w Australii i w Serbii. Czekamy na kolejne państwa! Niech ten protest stanie się wyrazem społecznego sprzeciwu w każdym zakątku Ziemi!

Naszym celem jest fundamentalna wolność, sprzeciw wobec planów globalnej  kontroli i przymusu procedur medycznych, w tym szczepień, wyrażony w globalnym apelu do wszystkich rządów i parlamentów świata www.vaccineappeal.com

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski w imieniu polskiego rządu powiedział jednoznacznie – wszyscy Polacy muszą być wyszczepieni, co zgodnie z planami BIlla Gatesa, ma potwierdzić elektroniczny certyfikat, a jego brak wiązać się z dyskryminacją i ograniczeniem podstawowych praw.

Taki sam totalitarny przekaz za globalistami jest powielany przez polityków na całym świecie. Mimo, że lekarze i naukowcy ostrzegają – nie ma szans na bezpieczną i skuteczną szczepionkę! Więcej o szczepionce tutaj http://vaccineappeal.com/?p=23

Tylko razem możemy to powstrzymać!

Do udziału w pokojowym wydarzeniu zapraszamy każdego bez względu na wiek, światopogląd i poglądy polityczne, jak co roku apelując do całego świata o udział, żeby protest miał charakter globalnego sprzeciwu wobec przymusu szczepień.

Generowany medialnie „kryzys koronawirusowy? i szczepionki mają być wykorzystane do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań. 

Protestując przejdziemy ulicami Warszawy z placu Zamkowego, Krakowskim Przedmieściem, Nowym Światem, przez plac Trzech Krzyży do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przy Al. Ujazdowskich – pokojowo i bezpiecznie dla rodzin z dziećmi. Zgromadzenie publiczne jest legalne – zostało zgłoszone i zarejestrowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy (podzielimy się na 150 – osobowe grupy).

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP i społeczność International Revolution for Choice

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” wraz z grupą aktywistów zaprasza na IV MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

Spotykamy się 6 czerwca na placu Zamkowym w Warszawie oraz przylegających ulicach. Wydarzenie jest podzielone na 18 grup, które wyruszą co 5 minut z następujących miejsc:

1.Plac Zamkowy 12:00

2.Podwale 1 12:10

3.Międzymurze Piotra Biegańskiego 12:15

4.Piwna/plac Zamkowy 12:20

5.Swiętojanska/plac Zamkowy 12:25

6.Zamek Królewski 12:30

7.Podwale 3 12:35

8.Podwale 5 12:40

9.Podwale 7 12:45

10.Podwale 9 12:50

11.Podwale 11 12:55

12.Senatorska 13:00

13.Miodowa 1 13:05

14.Miodowa 3 13:10

15.Miodowa 7 13:15

16.Miodowa 9 13:20

17.Miodowa 15 13:25

18.Kapitulna 13:30

Trasa protestu

Każda z grup przejdzie Krakowskim Przedmieściem, Nowym Światem, przez plac Trzech Krzyży do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przy Al. Ujazdowskich ? pokojowo i bezpiecznie dla rodzin z dziećmi. 

Czy protest będzie legalny i bezpieczny dla rodzin z dziećmi?

Od 6 czerwca został zniesiony zakaz zgromadzeń publicznych. Zgromadzenie jest legalne ? zostało zgłoszone i zarejestrowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.Policja ma obowiązek pilnować naszego bezpieczeństwa. 

Rozporządzenie Rady Ministrów oraz Wojewódzka Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna narzuca określone zasady 

  • podział na 150 ? osobowe grupy
  • zachowanie odstępu 2 metrów od osób spoza rodziny
  • zasłonięcie ust i nosa 

Wykorzystajmy to do happeningu. 

Proponujemy przygotowanie łańcuchów z papieru lub plastikowych, które pomogą w zachowaniu dystansu i będą symbolem próby odebrania nam wolności. 

Brak zastosowania się do powyższych zasad może skutkować spisaniem danych osobowych przez policję z możliwym nałożeniem mandatu lub kary administracyjnej. Można odmówić przyjęcia mandatu i obronić się przeciwwskazaniami zdrowotnymi. 

Usta i nos mogą być zasłonięte dowolną tkaniną, maseczką lub przyłbicą. Liderzy grup będą mieli trochę masek do rozdania, które staną się częścią happeningu (anonymous, kartonowe z powierzchnią do umieszczenia haseł lub czerwonego X jako symbolu sprzeciwu wobec obecnej sytuacji umieszczonego również na okolicznościowych koszulkach). 

Koszulki, ulotki, naklejki

Osoby, które zamówiły koszulki protestu, a nie trzymały jeszcze przesyłki będą mogły odebrać koszulki w dniu protestu w godzinach od 11:00 do 11:30 obok kolumny Zygmunta. Pozostałe zostaną wysłane pocztą. Liderzy będą mieli także dla chętnych naklejki i ulotki. 

Apelujemy o spokojne manifestowanie swoich przekonań oraz stosowanie się do zaleceń liderów grup. 

Będzie z nami Ivan Komarenko, a na protest została zaproszona Edyta Górniak i Wojciech Brzozowski. Mamy potwierdzenie, że będzie z nami Wojciech Cejrowski.

Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w telewizji wrealu24.

Upomnijmy się razem o nasze podstawowe prawa i wolność! 

Do zobaczenia! 

Zespół STOP NOP

Podziękowania!

Za wsparcie idei protestu dziękujemy Ivanowi Komarenko, który nagrał z tej okazji utwór „Wolność”. Posłuchaj! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10216412313329604&set=a.3678099120280&type=3&theater

„Wolność” Ivan Komarenko

Kolejny utwór, który powstał specjalnie z okazji naszego protestu to „W sercu” Pauliny Wolf – mamy dziecka z NOP. Dziękujemy! To już tradycja, ponieważ to trzeci utwór tej artystki na nasz coroczny protest. <3

Zaangażuj się!

Dołącz do grupy STOP NOP – powikłania poszczepienne i prawo https://www.facebook.com/groups/235150186595347/

Dołącz do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/2805602419530616/

Zapisz się na newsletter (wypełnij formularz na dole strony www.stopnop.com.pl )

Czy protest będzie legalny i bezpieczny dla rodzin z dziećmi?

Został zniesiony zakaz organizowania zgromadzeń publicznych od 6 czerwca (zakazane są jedynie spontaniczne, czyli bez zawiadomienia urzędu).

? w zgromadzeniu może uczestniczyć do 150 osób (zostało zgłoszone więcej grup)

? jest obowiązek zachowania dystansu 2 metrów oraz zakrywania ust i nosa – proponujemy przygotowanie łańcuchów z papieru lub plastikowych, które pomogą w zachowaniu dystansu

? nadal osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, obowiązek nie dotyczy, a okazanie zaświadczenia nie jest wymagane – mimo to w praktyce policja spisuje takie osoby

Wesprzyj nas darowizną

www.stopnop.com.pl/przekaz-darowizne

Dziel się wiedzą!

Fakty o szczepionce na COVID-19

www.stopnop.com.pl/szczepionka-covid

https://www.corvelva.it/speciale-corvelva/corvelva-ebook/covid-19-il-vaccino-che-verra.html (na razie tylko po włosku)

Fakty o COVID-19 Fakty o Covid-19

https://covid1984pl.wordpress.com/

Koszulka z logo protestu

W zamian za wsparcie darowizną otrzymasz w prezencie bawełnianą, białą koszulkę z logo IV Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień. Zamówienia na koszulki można było składać do 24 maja 2020 r. Kontakt w sprawie zamówień koszulki.stopnop@gmail.com

Osoby, które nie trzymały jeszcze przesyłki będą mogły odebrać koszulki w dniu protestu w godzinach od 11:00 do 11:30 obok kolumny Zygmunta. Pozostałe zostaną wysłane pocztą.

Rozprowadzaj ulotki, plakaty, wlepki!

Ulotki i plakat protestu do samodzielnego wydruku.

https://drive.google.com/folderview?id=11fnDm5lWmDhx8wDOzBsIjdTJqrZolfrS

Ulotki mogą być drukowane obustronnie w formacie A6. Plakat protestu w formacie A4 i A3.
Baner „powikłania poszczepienne to my”: https://drive.google.com/file/d/1dFVZHEobgM9tHm3SLLdkTazhQRh56f7y/view?usp=drivesdk
Wlepki: https://drive.google.com/folderview?id=11yTtCAR1-Oh8hR5olsmZQ7a71Yp8ZdzD

Wydarzenia w innych krajach

Bułgaria

Ukraina

Australia

Wkrótce kolejne.

Podpisz petycję!

Petycja do Rządów i Parlamentów wszystkich państw świata 

Pod pretekstem epidemii COVID-19 doszło do naruszeń niezbywalnych praw obywateli na skutek nieproporcjonalnego i nieuzasadnionego ograniczania fundamentalnej wolności na całym świecie, w tym dotyczącego przymusowych procedur medycznych. Od czasu procesów norymberskich, procedur medycznych nie można przeprowadzać bez zgody i przymuszać do ich przeprowadzenia, zwłaszcza ze względu na towarzyszące im nieodłącznie ryzyko. 

Nie chcemy ?nowej normalności? i totalitarnej kontroli wprowadzanej na fali wywołanej przez media paniki! 

W związku z tym żądamy:

  1. Respektowania prawa do wolnej i świadomej zgody oraz odmowy zgody na leczenie i szczepienia, a także zakazu jakichkolwiek jawnych lub ukrytych form wymuszania procedur medycznych ? zwłaszcza w odniesieniu do eksperymentalnych szczepionek na COVID-19 (brak obojętnego placebo w badaniach klinicznych). 
  2. Zakazu finansowania Światowej Organizacji Zdrowia przez prywatne podmioty, przejrzystości kryteriów ogłoszenia pandemii przez WHO i jej działania oraz ujawnienia jaka była rola podmiotów ją finansujących i ich faktyczny wpływ na dotychczasowe decyzje. 
  3. Dochodzenia w sprawie ?Fundacji Billa i Melindy Gatesów?, powiązanych z nią firm i organizacji oraz jej wpływu na WHO, inne organizacje międzynarodowe oraz na rządy i podejmowane decyzje.
  4. Wycofania obostrzeń prawa wprowadzonych na fali paniki koronawirusowej, którego skutkiem ma być kontrola typowa dla ustroju państw totalitarnych.
  5. Wprowadzania zaleceń, zamiast obowiązków związanych z sytuacją epidemiologiczną ? wzorem Szwecji. 
  6. Respektowania wolności słowa i prawa do zgromadzeń publicznych.

Podpisz petycję na stronie www.vaccineappeal.com

Pozostałe ważne apele, wnioski i petycje

Apel do kościoła i do świata https://veritasliberabitvos.info/apel

Wniosek o odwołanie ministra Szumowskiego https://naszapolska.pl/2020/05/04/pilne-wniosek-o-odwolanie-ministra-szumowskiego/

Petycja dotycząca szczepień https://lifepetitions.com/petition/no-mandatory-vaccine-for-covid-1

Projekt obywatelski przeciw przymusowym szczepieniom

Nadal zbieramy podpisy pod kolejnym obywatelskim projektem ustawy o nazwie „Bezpieczne szczepienia” www.stopnop.com.pl/projekt2

Relacje z protestów w innych krajach

Serbia https://www.facebook.com/pravonaizborRS/videos/681896335930794/

Australia https://youtu.be/HrPvZAzhM18

Pliki audio do głośników, pobieramy stąd:
https://drive.google.com/folderview?id=11z8FxQxlkAblUz_CFuatMRoDjeuq3N76